Typy prechádzok

Individuálne prechádzky prírodou

Vydajte sa spolu so mnou na netradičnú prechádzku, na ktorej si oddýchnete, (znovu)napojíte sa na prírodu, spoznáte viac seba, ale aj okolie v ktorom žijete, odpoviete si na otázky, ktoré ste sami zodpovedať nedokázali a posuniete svoj život k lepšiemu. V rámci individuálnych prechádzok využívam techniky založené na eko-koučingu, terapii v prírode, proces-orientovanej psychoterapii, eko-centrického spôsobu života podľa Billa Plotkina a ďalšie aktivity vychádzajúce z neformálneho vzdelávania. Prechádzka nie je náhradou terapie.

Logisticky prebiehajú prechádzky podobne ako skupinové prechádzky (viď nižšie na tejto stránke) a môžu sa konať v čisto prírodnom prostredí alebo v nerušených častiach mesta (na dohode s klientom).

Ďalšie podrobnejšie informácie čo od prechádzky očakávať a ako prebieha nájdete na samostatných stránkach.

Cena a prihlasovanie sa

Cena jednej individuálnej prechádzky je 750 Kč (30 €) /hodina.
Prechádzka väčšinou trvá 90-180 minút, je to na dohode. 
Cestovné náklady na miesto stretnutia si klient hradí sám.
V prípade nepriaznivého počasia vám bude suma v plnej výške vrátená. 
Pre rezerváciu píšte na filip.knazek@gmail.com alebo 
použite kontaktný formulár na konci stránky.

Skupinové prechádzky prírodou

IMG_0098

Prechádzky v prírode

Tieto prechádzky prebiehajú väčšinou v okrajových častiach mesta, v“divokejšej“ prírode, v dobrej dostupnosti s mestskou dopravou (MHD). Stretávame sa na začiatku prechádzky, tieto prechádzky sú väčšinou okruhmi, kedy začíname a končíme na rovnakom mieste. Mimo zdravotného a sebarozvojového charakteru sa do prechádzok snažím zakomponovať rôzne zaujímavé miesta (vyhliadky, zrúcaniny, skalné útvary, jazerá apod.), tak aby prostredie nebolo jednotvárne a mohli ste si zážitok  ešte viac užiť. Prechádzky sa konajú v každom ročnom období, za  denného svetla a za každého počasia, mimo (silný) dážď.

Tieto prechádzky organizujem v Brne, Olomouci, Bratislave, Trenčíne a ojedinele aj v Prahe a okolí týchto miest.

*V prípade dlhšej, viachodinovej, pol-, celo- alebo viacdennej prechádzky, kedy budeme cestovať ďalej, sa stretávame na autobusovej/ vlakovej stanici a „prechádzka“ sa začína už spoločnou cestou, na ktorej absolvujeme úvodné neformálne poznávacie aktivity. 

Img 0144
IMG_9836
Img 2189

Prechádzky v meste

Tieto prechádzky sa konajú vždy v meste, nie nutne v centre, ale v rôznych mestských častiach, kedy v rámci prechádzky budeme prechádzať okolo rôznych architektonicky/ historicky významných a zaujímavých budov alebo miest. V rámci týchto prechádzok máte príležitosť spoznať zaujímavé časti vášho mesta, o ktorých existencii ste ani netušili. Časť prechádzky prebieha aj v „prírodnejších“ mestských prostrediach, ktoré sú tichšie a majú vo svojom okolí viac stromov a prírodných prvkov. Stretávame sa na začiatku prechádzky, prechádzky nie sú vždy okruhové, niekedy skončíme na inom mieste ako sme začali, vždy však v blízkosti zastávky. Prechádzky sa konajú v každom ročnom období, za každého počasia, mimo (silný) dážď. Je možné absolvovať aj nočnú prechádzku mestom.

Tieto prechádzky organizujem v Brne, Olomouci, Bratislave, Trenčíne a ojedinele aj v Prahe. Prechádzku je po dohode možné usporiadať aj v inom meste v rámci Slovenskej a Českej republiky. 

Cena a prihlasovanie sa

Cena jednej skupinovej prechádzky je 350 Kč (14 €) .
Cestovné náklady na miesto stretnutia si klient hradí sám.
V prípade nepriaznivého počasia vám bude suma v plnej výške vrátená. 
Pre rezerváciu píšte na filip.knazek@gmail.com,
použite kontaktný formulár alebo sa prihláste cez portál Naučme se

Potrebujete poradiť? Kontaktujte ma